Kontakti
Adrese:
Vecmīlgrāvja
5. līnija, 26

Jūras Medicīnas centra Vecmīlgrāvja slimnīca:
Tālrunis:
27586524
67586524:
Fakss:
67577348:

Pieaugušie alkoholiķu bērni

PAB ir pašpalīdzības grupa, kurā cilvēki atveseļojas un palīdz citiem atveseļoties no bērnības traumu un pārdzīvojumu sekām. Kustību aizsāka alkoholiķu bērni, bet laipni aicināti arī cilvēki no cita veida disfunkcionālām ģimenēm.

Tā ir problemātiskas atkarības vai citas ģimenes disfunkcijas apstākļos uzaugušu vīriešu un sieviešu sadraudzība. PAB nav saistīta ar sektām, partijām, reliģijām, organizācijām vai iestādēm, nepiedalās un neieņem nostāju sabiedriskās diskusijās un strīdos.

Mēs piedāvājam atveseļoties pēc 12 soļu programmas. 12 soļus un 12 tradīcijas mēs esam pārņēmuši no Anonīmo Alkoholiķu sadraudzības.

Vienīgais noteikums, lai kļūtu par PAB biedru, ir vēlēšanās atveseļoties no sekām, ko izraisījusi izaugšana alkoholiķu vai citādi disfunkcionālā ģimenē. Mēs nenosakām piemērotību un neatraidām nevienu. Nevienam nav ne tiesību, ne varas teikt citam, kas viņam ir jādara, lai atrastu savu personīgo atveseļošanās ceļu. Tikai tu pats vari izlemt, vai vēlies būt PAB sadraudzībā, kā arī jebkurā laikā brīvi atstāt to.

PAB interneta mājas lapa